PHPMailer SMTP (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Default
sl: Privzeto

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')
