PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Log
ar: السجل

en: Enabled
ar: مفعل

en: ID
ar: المعرف ID

en: Not found
ar: غير موجود

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
