PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Log
be: Журнал

en: Enabled
be: Уключана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Not found
be: Не знойдзена
