phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Log
bg: Регистър

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено
