phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
