PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Log
ja: ログ

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Metrics
ja: メトリクス

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: The username of the content author.
ja: コンテンツ投稿者のユーザー名。
