PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Log
lt: Įrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
