PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: ID
mr: आय डी

en: Not found
mr: सापडले नाही
