phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Log
oc: Jornal

en: Enabled
oc: Activat

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Not found
oc: Pas trobat
