phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Log
pl: Dziennik

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Date & Time
pl: Data & czas

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.
