PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Log
ro: Jurnal

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: The username of the content author.
ro: Numele de utilizator al autorului conținutului.
