phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: The username of the content author.
tr: Gönderinin yazarının adı
