phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Log
ast: Rexistru

en: Enabled
ast: Activáu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
