phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: The username of the content author.
da: Forfatterens brugernavn.
