phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
