phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ
