phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
