phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Log
ru: Журнал

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: The username of the content author.
ru: Имя пользователя автора содержимого.
