PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Log
sk: Záznam

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
