PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Log
sv: Logg

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Metrics
sv: Metrik

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.
