phpmetricsintegration (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Log
uk: Журнал

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Metrics
uk: Метрика

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Date & Time
uk: Дата та час

en: The username of the content author.
uk: Ім'я користувача автора матеріалу.
