PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Log
gl: Rexistro

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
