PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Log
hu: Napló

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Not found
hu: Nem található

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont

en: View report
hu: Jelentés megtekintése

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.
