PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
