PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Log
pt: Registo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: The username of the content author.
pt: O nome de utilizador do autor do conteúdo.
