PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: Not found
th: ไม่พบ

en: The username of the content author.
th: ชื่อผู้ใช้งานของผู้เขียนเนื้อหา
