PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད
