PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Log
de: Protokoll

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Metrics
de: Metrik

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Date & Time
de: Datum & Zeit

en: The username of the content author.
de: Der Benutzername des Autors.
