PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Log
eo: Loglibro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: ID
eo: Identigilo
