PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Log
es: Registro

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: The username of the content author.
es: El nombre de usuario del autor del contenido.
