PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: ID
hi: आईडी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
