PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enabled
is: Virkt

en: ID
is: Kenni

en: Not found
is: Fannst ekki

en: View report
is: Skoða skýrslu
