PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
