PHPMetrics Analysis (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Log
pt: Registro

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Metrics
pt: Métricas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: The username of the content author.
pt: O nome de usuário do autor do conteúdo.
