Physical Fields (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Default
be: Прадвызначана

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
