Physical Fields (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Length
mr: लांबी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
