Physical Fields (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: in
bo: ནང་དུ་
