Physical Fields (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Length
lt: Ilgis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Area
lt: Plotas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
