Physical Fields (8.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Length
he: אורך

en: Dimensions
he: מימדים

en: Area
he: איזור

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: in
he: ב

en: Unit
he: יחידה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
