Physical Fields (8.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Length
pl: Długość

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Area
pl: Obszar

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Volume
pl: Głośność

en: in
pl: wśród

en: Unit
pl: Jednostka

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
