Physical Fields (8.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Default
sl: Privzeto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
