Physical Fields (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Length
az: Uzunluq

en: Area
az: Sahə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: in
az: daxildir
