Physical Fields (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Length
ka: სიგრძე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
