Physical Fields (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Unit
kn: ಘಟಕ
