Physical Fields (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Default
cy: Diofyn

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
