Physical Fields (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Length
eu: Luzera

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
