Physical Fields (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: km
gu: કિ.મી.
