Physical Fields (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Length
hr: Dužina

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Area
hr: Područje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Temperature
hr: Temperatura

en: in
hr: u
