Physical Fields (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Length
ar: الطول

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Area
ar: مجال

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: in
ar: في
