Physical Fields (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Temperature
bs: Temperatura

en: in
bs: u
